LC826

Ağırlık çevirim ve kontrol işlemcisi

agirlik-kontrol-islemci-lc826

LC826, hem yüksek doğrulukta tartım hem de kumandasına gerek duyulan dolum, harmanlama, boşaltma ve sistem içinde taşıma gibi süreçler için tasarlamış ideal bir cihazdır.

144x72 mm ön yüz ölçülerine sığdırılan 6 hane 14mm yükseklikte LED ağırlık gösterge, 2 satır 32 karakter LCD süreç gösterge, durum ışıkları ve tuş takımı ile ekonomik ve benzersiz bir yapıdadır.

Titreşimli ortamlarda bile kullanıcı ayarlarına gerek duymayan özel tartım algoritmaları sayesinde (malzeme akış hızlarına göre kesme noktalarının, uyarlanabilir süzgeç parametrelerinin otomatik tayini, vb. ) hassaslığından ve güvenirliliğinden ödün vermeden gereken serilikte süreç kumandasını gerçekleştir.

LC826, tek başına bağlantısız olarak tartım sürecini kumanda etmesinin yanı sıra, RS485 iletişim hattı üzerinden PLC/DCS ile birden fazla LC826 eşzamanlı çalıştırılarak çok daha karmaşık tartım süreçlerinin de kolaylıkla yönetilmesini olanak tanınır.

LC826, tartım sonuçlarını sayısal (RS485 seri iletişim) üzerinden veya isteğe bağlı olarak analog (0-10 V) çıkış hattı üzerinden harici birimler ile paylaşabilmektedir.